МІСЯЦЬ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagoustrij-6.jpg)
На факультеті фізичного виховання та спорту 03 квітня 2024 року розпочався місячник чистоти, до якого долучився професорсько-викладацький склад та студенти факультету. Сьогодні була зроблена основна робота на спортивних майданчиках та прилеглій території факультету: прибрали сміття, обрізали сухі гілки та очистили територію від сухого листя.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagoustrij-1.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagoustrij-2.jpg)
Всі учасники толоки проявили себе старанними та працелюбними, дружньо та злагоджено працювали. На факультеті була зроблена основна робота по наведенню благоустрою на території спортивних майданчиках. У зв’язку з тим, що наступили теплі весняні дні і заняття зі спортивних дисциплін будуть проходити на відкритому повітрі постала гостра необхідність привести в належний стан спортивні майданчики університету та прилеглу до факультету територію.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagouustrij-4.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagoustrij-7.jpg)
У планах на майбутнє під керівництвом декана Павла Хоменка планується оновити спортивні майданчики: зробити штучне покриття на волейбольному полі, оновити майданчик для мініфутболу. Все це покращить умови проведення занять, змотивує самостійно займатися фізичним вихованням та спортом та сприятиме вихованню здорової молоді!
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagoustrij-3.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blagoustrij-5.jpg)