ВИПУСК МАГІСТРІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220202_130109-1-1024x768.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220202_131730-1-1024x768.jpg)
2 лютого на факультеті фізичного виховання відбувся чудовий захід – вручення дипломів нашим магістрам. Факультет фізичного виховання – наймолодший в університеті з 25 річною історією, що забезпечує фундаментальну професійну, наукову та практичну підготовку висококваліфікованих фахівців.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273028996_1269664120229264_6140679728266089637_n-819x1024.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/273289821_1576095376099767_4583464681213337080_n-1-866x1024.jpg)
З вітальним словом до магістрів звернувся декан факультету Павло Хоменко: «Шановні магістри, сьогодні настав день, який підбиває підсумок вашого навчання в університеті. Цей день, здавався таким недосяжним на першому курсі навчання, але він так швидко настав й переповнює нас емоціями. Насолоджуйтесь молодістю! Для вас відкриті всі шляхи! Будьте натхненними, сміливими, націленими на успіх! Цінуйте час та підтримуйте дружбу! Творіть майбутнє, а альма-матер завжди чекатиме на вас!».
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/20220202_130241-1024x768.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC4710-1024x683.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC4729-1024x683.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC4732-1024x683.jpg)
На свято завітали почесні випускники нашого факультету: чемпіон Європи та Світу з боксу, срібний призер Олімпійських ігор в Токіо 2020 – Олександр Хижняк та срібний призер Чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу та бронзовий призер Чемпіонату Світу 2021 року – Анатолій Новописьменний. Саме зірковим випускникам була надана можливість привітати новоспечених магістрів та побажати їм успіху на новому життєвому шляху.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC4684-1024x683.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/DSC4682-1024x683.jpg)
Родзинкою урочистостей стала учасниця всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів Таїсія Погребняк з піснею «Дивна квітка», яка подарувала всім чудовий настрій. Вітаємо наших магістрів і бажаємо міцного здоров’я, натхнення, кар’єрного зростання, бажаємо стати кращими вчителями фізичної культури та тренерами з обраних видів спорту.
Варто зазначити, що захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.