Викладачі кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін успішно закінчили онлайн-курс «Стартуємо до успішної школи»

Викладач факультету фізичного виховання та спорту – Юлія Зайцева, доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін успішно закінчила онлайн-курс «Стартуємо до успішної школи» з циклу онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», від Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». Який наданий безкоштовно для викладачів на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Проходження онлайн-курсу сприяло розширенню та поглибленню знань щодо змін в усіх сферах шкільництва відповідно до освітньої реформи в Україні. Найбільшими викликами якої є перехід до компетентнісного навчання та демократичного врядування у закладах освіти.

У результаті успішного завершення курсу Юлія Зайцева отримала сертифікат підвищення кваліфікації з обсягом 30 годин / 1 кредит (ЄКТС).