Випускниця факультету фізичного виховання та спорту Таїсія Бабенко – срібний призер Євро-2023 з футзалу

З 17.03.по 19.03.2023 року у місті DEBRECEN (Угорщина) відбувався фінальний етап Євро-2023 з футзалу, в якому приймали участь 4 насильніші збірні: Іспанії, Португалії, Угорщини та України.

В складі збірної України приймала участь випускниця факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Таїсія Бабенко.

Жіноча збірна України з футзалу у півфіналі здобуває перемогу над збірною Угорщини 2-1, яка є господинею турніру, і вперше в історії виходить до фіналу чемпіонату Європи.

У вирішальному поєдинку Євро-2023 наші дівчата зустрілись із збірною Іспанії, де поступились з рахунком 5-1.

Збірна України завершує Євро-2023 зі сріблом та високо піднятою головою!
Вітаємо збірну України та її гравця Таїсію Бабенко, випускницю факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.