Студенти факультету фізичного виховання Вікторія Мунтян та Тарас Кузик повернулись з медалями з міжнародних змаганнях з веслування на байдарках та каное «Олімпійські надії» серед юніорів.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/ЗБІРНА-КАНОЕ-1024x576.jpg)
18 – 20 вересня в Угорщині (м. Сегед) відбувся міжнародний турнір серед збірник команд «Олімпійські надії» 2020. В складі національної збірної України веслування на байдарках та каное приймали участь двоє студентів першого курсу факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – Вікторія Мунтян та Тарас Кузик.
Байдарочниця Вікторія Мунтян здобула золото в категорії: К-4, 500 м.mix., U15-U17.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Вікторія-Мунтян-байдарка-1-1024x681.jpg)
Каноїст Тарас Кузик зібрав низку медалей:
- золото в категорії С-2, 500 м.;
- 2 місце в ктегорії С-1, 500 м;
- бронза в категорії С-2,1000 м.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Тарас-Кузик-каное.jpg)
Зазначимо, що категорія К – це веслування на байдарці, а категорія С – веслування на каное. Далі йде цифра – це кількість спортсменів, які знаходяться у байдарці чи каное, і потім пишеться відстань, яку спортсмени долають.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Байдарка-фото-1-1024x576.jpg)
Колектив Полтавського національного педагогічного університету вітає спортсменів та тренерів зі здобутим результатом. Бажаємо тільки перемог у майбутньому.