Наукові здобутки професорсько-викладацького складу факультету фізичного виховання

Професорсько-викладацький склад кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка  постійно працює над збагаченням науково-методичного фонду нашого університету, аби забезпечити легкий доступ студентам до потрібної інформації.

Результатом наполегливої праці стало отримання свідоцтва про авторське право (свідоцтво № 110465) на навчально-методичний посібник «Словник термінів та понять зі спортивних дисциплін», частина 2.
Вітаємо викладачів кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін та зичимо їм подальших наукових та творчих злетів, багато нових наукових видань та розумних студентів!