Урочиста Академія з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам факультету фізичного виховання та спорту
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/vypusk-2.jpg)
23 лютого 2024 р. у МАЗі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам факультету фізичного виховання та спорту. На захід запросили почесних гостей: представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Владислава Носенка, працівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олега Чугая, першого заступника міського голови Валерія Пархоменка. Гості привітали магістрів із важливою подією та побажали успішного професійного життя, сміливо й чесно йти назустріч позитивним змінам, орієнтуватися тільки на успіх та з гідністю нести звання випускника Полтавського педагогічного.
Від імені ректорату очільниця університету Марина Гриньова побажала випускникам бути натхненними, сміливими, націленими на успіх. «Творіть майбутнє, а альма-матер завжди чекатиме на вас!», – резюмувала Марина Вікторівна.
Цього року факультет фізичного виховання та спорту випустив 198 магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/vypusk-4.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/vypusk-5.jpg)
Привітати колег завітали спортсмени високого рівня: неодноразовий переможець чемпіонатів Європи та світу, срібний призер Олімпійських ігор в Токіо–2020, доктор філософії Олександр Хижняк; МС з плавання, чемпіон України та учасник Олімпійських ігор, магістрант факультету Любомир Лемешко і МС з паурліфтингу, діючий тренер, аспірант факультету Стас Будаєв. Вони привітали магістрів та побажали їм стати професіоналами у сфері фізичної культури та спорту, прославляти Полтавський педагогічний, постійно вдосконалюватися та досягати поставлених цілей.
З вітальним словом виступила випускниця магістратури, краща студентка факультету, відмінниця навчання Олена Парамоненко. Вона подякувала професорсько-викладацькому складу за теоретичні знання, практичні вміння та навички в обраній спеціальності, за застосування сучасних принципів, методів, інноваційних технологій у навчанні. Окрему подяку висловила ректорці Марині Гриньовій, декану Павлові Хоменку та кураторам груп: Оксані Корносенко, Олені Момот, Павлові Хоменку, Ользі Квак, Сергію Новіку за неоцінену допомогу протягом навчання, за переданий досвід, за розуміння та постійну підтримку!
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/vypusk-1.jpg)
Яскраві концернті номери, які створили святкову атмосферу та подарували гарний настрій, підготували студенти факультету: спортсменки з художньої гімнастики Поліна Неусмехова і Іванна Погоріла (тренерка – випускниця факультету, МС з художньої гімнастики Анастасія Буневич); квартет хіп-хоп з черліденгу «Ритм – ПНПУ» (тренер – доцент Сергій Синиця); співаки факультету Олександр Вітнов та Ігор Марченко, переможниця співочих конкурсів міського, обласного та всеукраїнського рівнів Таїсія Погребняк.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/vypusk-3-1.jpg)
Ведучий заходу Віталій Дзямка від усього факультету побажав магістрам професійного зростання: «Застосовуйте на практиці всі набуті знання та вміння, отримані в університеті. Бажаємо вам невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого мирного майбутнього! Пам’ятайте, двері рідного університету завжди для вас відчинені. Ми сподіваємось на подальшу тісну співпрацю на професійній ниві».