Гостьова лекція «Сторінками олімпійської історії» на факультеті фізичного виховання і спорту

15 квітня 2024 року на факультеті фізичного виховання та спорту у рамках тижня факультету відбулася гостьова лекція на тему: «Сторінками олімпійської історії» члена виконавчого комітету Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, історика-краєзнавця – Віталія Павлова.Учасниками зустрічі стали декан факультету фізичного виховання та спорту Павло Хоменко, відповідальний секретар Полтавського обласного відділення НОК України Олена Кучеренко, професорсько-викладацький склад кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін та здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальностями 014.11 Середня освіта (Фізична культура) і 017 Фізична культура і спорт.

Лекція була присвячена пам’яті українській гімнастці (спортивна гімнастика), дворазовій олімпійській чемпіонці Олімпіади 1952 року в Гельсінкі Ніні Бочаровій (1924-2020), яка проживала в с. Супрунівка Полтавської області. Ніна Антонівна Бочарова пройшла нелегкий життєвий шлях для здобуття Олімпійської медалі. Має орден княгині Ольги І, ІІ та ІІІ ступенів.

Під час заходу завідувачка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін, професорка Олена Момот ознайомила здобувачів із новими надходженнями до скарбнички Олімпійської літератури та провела Олімпійську вікторину. Кожен учасник отримав заохочувальний подарунок від Полтавського обласного відділення НОК України.

Висловлюємо вдячність Віталію Павлову та Олені Кучеренко, сподіваємося на продовження співпраці!