Викладачі факультету – учасники Всеукраїнського науково-практичного марафону

17 травня 2024 року доценти кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Валентина Бондаренко та Оксана Даниско долучилися до Другого Всеукраїнського науково-практичного марафону «Освіта на здоров’я: особливості розбудови безпечного, здорового та інклюзивного освітнього середовища». Захід організовано в дитанційному форматі в рамках  Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта та наука крізь виклики сьогодення».

Учасники заходу мали можливість вдосконалити свої професійні компетентності щодо питань упровадження варіативних модулів модельної навчальної програми з фізичної культури під час онлайн-уроків; залучення здобувачів освіти до участі в проєктах «Цікава фізкультура», «Шкільні ліги» тощо в умовах воєнного часу.

Дякуємо за співпрацю і мужність працювати в нелегкий час для нашої країни.