Вероніка П’ятницька – абсолютна чемпіонка України з армрестлінгу
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Вероніка1-1024x682.jpg)
У Львові відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу. Студентка факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Вероніка П’ятницька змагалась за перемогу відразу у двох категоріях: серед молоді (до 21 року) та серед дорослих (старше 21 року), вагова категорія – 50 кг.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Вероніка-2-1024x676.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Вероніка-3-1024x674.jpg)
Спортсменка у наполегливій боротьбі перемогла своїх конкуренток і стала абсолютною чемпіонкою на праву та ліву руку в обох категоріях.
Вероніка наголошує: «Мета змагань – популяризувати армрестлінг, пропагувати здоровий спосіб життя та відібрати кращих спортсменів для формування збірної команди України для виступу на чемпіонаті світу, який відбудеться 14–21 жовтня в Анталії (Туреччина)».
Колектив Полтавського педагогічного вітає Вероніку П’ятницьку та її тренерку Лілію Занько з перемогою! Бажаємо ще багато красивих досягнень у різних змаганнях.