Викладачі факультету фізичного виховання – учасники вебінару «EdTech у вищій освіті – практичні поради» у рамках серії освітніх заходів від Британської Ради

Доцент кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Оксана Даниско долучилася до вебінару «EdTech у вищій освіті – практичні поради».

Сучасна освіта вимагає сучасних підходів до викладання, де значне місце займають технології. Під час вебінару спікери поділилися власним досвідом використання цифрових інструментів для викладання. Доктор Джон Коллік розповів про навички студентів та викладачів, які необхідні в умовах швидких змін та трансформації освіти в наслідок пандемії Covid, і місце технологій в освітньому процесі. Учасники отримали практичні поради та дізналися про програми, з якими працюють викладачі різних університетів України, а також про практичні переваги використання тих чи інших програм для викладання своїх дисциплін.