Студент факультету фізичного виховання Данило Сіроштан – переможець професійного турніру із змішаних єдиноборств Zaruba Fight Night 5.0
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Сіроштан-фото-1-1024x683.jpg)
В Одесі завершився професійний турнір зі змішаних єдиноборств Zaruba Fight Night 5.0, в якому дебютував студент факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Данило Сіроштан у ваговій категорії до 70 кг. За стилем ведення боїв Данила називають «Полтавським молотом», який представляє клуб One Team. Суперником полтавця був досвідчений спортсмен, одесит 31-річний Мераб Мампорія.
У дуже видовищному, запеклому та важкому поєдинку за одноголосним рішенням суддів перемогу здобув Данило. Також він отримав відзнаку «Кращий боєць турніру».
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Сіроштан-фото-2-682x1024.jpg)
Вітаємо спортсмена та його тренера (Ігоря Онопрієнка) з приголомшливою перемогою. Бажаємо якісного і швидкого відновлення та подальших успіхів.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Сіроштан-фото-3-682x1024.jpg)