Вітаємо президента ВК «Полтавчанка» Ігоря Сергійовича Слинька у складі збірної України (категорія 55+) з волейболу з завойованим Кубком світу
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/foto-1-zb.uk.jpg)
У грецькому місті Лутракі завершився Кубок світу з волейболу у віковій категорії 55+.
У складі збірної України приймав участь президент клубу ВК «Полтавчанка-ПНПУ» Ігор Сергійович Слинько (на фото ігровий номер 1).
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/foto-2-zb.uk.jpg)
Збірна України завоювала Кубок світу з волейболу серед ветеранів здобувши в наполегливій боротьбі перемоги над збірною Швеції, Словенії та Німеччини. У фіналі українці обіграли збірну Німеччини із рахунком 3:0.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/zobrazhennya_viber_2023-06-30_19-50-34.jpg)
Університетська спільнота ПНПУ імені В. Г. Короленка щиро вітає президента ВК “Полтавчанка-ПНПУ” Ігоря Слинька, який приймав участь у складі ветеранської збірної України з волейболу.