На факультеті фізичного виховання відбулась тематична онлайн-лекція “День єднання в Україні: коли, чому, навіщо?”

16.02.2022 року в день Єднання для студентів і викладачів факультету фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка була організована тематична онлайн-лекція “День єднання в Україні: коли, чому, навіщо?”, спікеркою якої виступила кандидат історичних наук, доцент, начальник юридичної служби ПНПУ імені В.Г. Короленка Тамара Жалій.

Метою онлайн-лекції було об’єднати згуртований колектив, щоб проаналізувати, які державні, релігійні свята, пам’ятні дати є в нас, українців, коли, чому і з якою метою вони запроваджуються? Ці та інші аспекти обговорили здобувачі освіти й колеги, які були суголосні в тому, що відповіді на питання лекції-дискусії надані, однак реально оцінити події сьогодні допоможе лише його величність ЧАС!