Неформальна освіта викладачів факультету фізичного виховання та спорту
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/ya-2023-star-do-uspishnoyi-shkoly.png)
Доцентка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенія Шостак успішно закінчила онлайн-курс «СТАРТУЄМО ДО УСПІШНОЇ ШКОЛИ» з циклу онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина» від Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», який є загальнодоступним для усіх освітян на онлайн-платформі PROMETHEUS.
Після успішного закінчення курсу Євгені Шостак отримала сертифікат про підвищення своєї кваліфікації в загальній кількості годин: 30 годин (1 кредит ЄКТС).
По завершенню онлайн-курсу викладачка здобула такі навчальні досягнення:
• тлумачить характеристики та показники демократичної школи;
• визначає сфери для запровадження загальношкільного підходу;
• прогнозує дії, які сприяють покращенню рівня розвитку демократичної культури та загальношкільного підходу;
• моделює практичне втілення загально-шкільного підходу у своїй школі.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/ya-2023-star-do-uspishnoyi-shkoly-2.png)