Викладач факультету фізичного виховання та спорту успішно закінчила онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах кризи»

Викладач факультету фізичного виховання та спорту – Юлія Зайцева, доцент кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін успішно закінчила онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах кризи». Завдяки онлайн-курсу Юлія Вікторівна поглибила та розширила свої знання щодо впливу кризи на життя людини. Також дізналася про п’ять компонентів життєстійкості: 1. Корисне мислення, тобто здатність сприйняти ситуацію й навігувати в ній із мудрими та світлими думками. А також уміти розпізнавати некорисні думки, тобто не зациклюватися на негативних, некорисних думках, що впливають на емоції та на поведінку. 2. Ефективна дія, тобто здатність організувати свою поведінку в ефективний спосіб, діяти з надією, діяти згідно з цінностями, діяти разом. 3. Цінності, знання сенсу свого життя, свого покликання, уміння жити згідно з цим навіть у миті найважчих випробувань. 4. Ефективна регуляція енергії та емоцій – вміння відновлюватися й поповнювати ресурс. 5. Взаємопідтримка та ефективна співдія – об’єднання з іншими задля подолання труднощів, плекання спільної стійкості та глибоких життєдайних стосунків. Впровадження цих компонентів у життя допомагають людині пережити кризові умови й навіть перетворити важкі часи на платформу свого розвитку.
Онлайн-курс складався з 10 модулів, по завершенню якого Зайцева Юлія Вікторівна отримала сертифікат.