Викладачі факультету фізичного виховання учасники Всеукраїнського методологічного семінару «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти»
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_3-1024x653.jpg)
Доцентка кафедри теоретико-методичних основ викладання спортивних дисциплін Євгенія Шостак 25 жовтня 2022 року взяла участь у Всеукраїнському методологічному семінарі «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти».
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_2-1024x648.jpg)
Сучасна освіта вимагає сучасних підходів. Саме під час Всеукраїнського методологічного семінару освітньої галузі спікери поділилися власним досвідом, учасники отримали практичні поради щодо проведення уроків фізичної культури в закладах загальної середньої освіти, що є необхідним для викладання спортивних дисциплін на факультеті фізичного виховання за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізична культура).
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_4-1024x639.jpg)
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_1-1024x662.jpg)
По завершенню семінару, учасники отримали сертифікат про підвищенням кваліфікації обсягом 3 години / 0,1 кредити (ЄКТС) та досягли таких результатів:
- удосконалено професійні компетентності: здоров’язбережувальна, рефлексивна, соціально-культурна, здатність до навчання протягом життя, основи самореалізації та особистісного розвитку фахівців, побудови професійної кар’єри, діяльнісний підхід.
- набуто: теоретико-практичні знання та практичні навички для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти.
![](http://sport.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Шостак-25.10.22-сертифікат-1024x719.jpg)